Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótvizsgáznom kell történelemb...

Pótvizsgáznom kell történelemből és matekból, hogyan tanuljam meg augusztusig az egész könyvet?

Figyelt kérdés
egész éves anyagot kérdezik történelemből és matekból is... matekot nem értem,oda tanár kéne...van erre vmi módszer h könnyen megtanuljam vagy most mit csináljak?(évet nem áll szándékomban ismételni)
2008. jún. 12. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

történelem csak lustaság kérdése. a matek az már más.

törit simán meg lehet a nyár alatt tanulni. nyisd ki a könyvet és az atlaszt. aztán elöször nézd meg az elsö témakört ami lesz. (pl rómaikak, vagy második világháború, vagy felfedezök) és keresd ki a térképen a hozzá illö térképeket. nézgesd elöször azt át mi van, aztán kezd el olvasni a könyvet. és mindig nézz a térképre hogy éppen hol csatázol. aztán nyithatsz egy füzit amibe leckénként kiírsz kb 5 fontos szót mi történt abba a leckében.

matekhez tényleg tanár kell. én jó matekos voltam, de ha a suliba nem értettem nagyon valamit már mentem is magán tanárhoz aki kézzel lábbal elmutogatta.

2008. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Töriből írd ki a tartalmat, a fontosabb részeket, addig is olvasod, tanulod.Matekot meg nézd meg mit csináltatok, és próbáld megcsinálni megint, ha megy akkor keress olyasmi feladatot, ha az is megy akkor már tudod is.
2008. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, téged nem bevallottan, de elsősorban a sikeres vizsga érdekel. Nos, én inkább erre válaszolnék: nyugodj meg, sikerülni fog. (Egy jövendőmondó)
2008. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem jegyzeteld ki az egész könyvet, de csak a lényeget. Szerintem olyan 50 oldalban le lehet írni, és aztán azt megtanulod. Pl. napi 2oldal. Matekból pedig feltétlenül külön tanár, akár heti többször is! Nagyon sok sikert!
2008. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben leszek szerintem most évvégén.. :S:S

Egyébként matekból és töriből én is rettenetesen hülye vagyok amióta az eszemet tudom,és a vicces hogy pont ebből a kettőből lesz kisérettségim most 10.be.. nem tudom mi lesz:S

a lényeg hogy a matekot tanár nélkül nem fogod tudni. Azt egyszerűen érteni kell..

De most tanárhoz miért nem akarsz járni?

Anyagi okok miatt vagy más? Mert én például 5 éve járok.. És így vagyok 2es 3as..:S

2010. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SZIA.NYUGODJ MEG!AZ ISKOLÁDNAK NAGYON CIKI AZ, HOGYHA VALAKI MEGBUKIK OTT,RONTJA A HÍRNEVÉT.NE AGGÓDJ UGYIS ATTOLNAK VALAHOGY!SOK SIKERT!
2010. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!