Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Forrásközpontú Történelem...

A Forrásközpontú Történelem sorozat (Nemzeti Tankönyvkiadó) mennyire használható a középszintű töri érettségin?

Figyelt kérdés
Csak mert az órai jegyzetemhez képest elég "felületesnek" tűnik, de ha csak a tanárom mondott el többet a középszintű anyagnál, és jó a könyv, akkor inkább abból tanulok. Mindenkinek kíváncsi vagyok a véleményére, főleg a töritanárokéra!!

#érettségi #történelem #Nemzeti Tankönyvkiadó #NTK #forrásközpontú történelem #forrásközpontú
2013. ápr. 7. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én emeltre készülök ebből. Annó a középszintűt a sima Száray-sból írtam meg 90%-osra. [link] ... szerintem inkább ezeket a fajtákat használd rá, sokkal jobban le van írva az anyag.
2013. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát.. most 3 héttel érettségi előtt már nem veszek törikönyvet :D
2013. ápr. 10. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:
1 hónap. És én pl most kezdtem el emeltre készülni :D
2013. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem még van mellette biosz emelt és kémia emelt is, amiket nem ártana jól megírnom. :D
2013. ápr. 10. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy nyilván más :) Nekem meg kell egy 90%-os emelt :D De csodát teszek, eldöntöttem :D Amúgy meg a sima Száray-s könyvet amit írtam ki tudod venni könyvtárból is :)
2013. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Bár nekem közép törin 80% a cél :D (Felvételi pontokat is inkább 70%-kal számoltam a pontszámító kalkulátorral :D)
2013. ápr. 10. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Én h őszinte legyek annó úgy érettségiztem közép töriből h írásbelire pl egy szót nem tanultam. Az sikerült vmi hetvenakárhány %-osra, aztán a szóbelire összeszedtem magam és így felhoztam 90%-ra :) Szóval nem gáz, ha évközben figyeltél az órákon akkor egyébként is be kell h ugorjanak a dolog az írásbeli közben.
2013. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy csináltad?? Az esszéket hogy írtad meg 0 tanulással? :D
2013. ápr. 11. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Év közben tanultam, és figyeltem órán :) De nem csak töriből hanem kb semmiből sem vettem elő egyetlen egy könyvet sem az írásbelire :D Szóbeli persze más volt, ott felkészültem mindenből :)
2013. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!