Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennétek holnap iskolába a...

Ti mennétek holnap iskolába a helyembe?

Figyelt kérdés
Az idén még egyszer sem hiányoztam,és felajánlotta anyukám hogyha akarok nem muszáj bemennem suliba.Ti maradnátok otthon vagy bemennétek suliba?
2013. ápr. 11. 20:45
1 2
 1/16 anonim válasza:
75%
Ha nem csinálnál helyette semmi értelmeset, akkor menj be, hátha még egyszer jól fog jönni az a nap.
2013. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
60%
Attól függ.. voltak a gimiben olyan óráim, amin érdemes volt ott lenni (matek, töri) , különben lemaradtam volna, mert a tanár magyarázása sokat segített. Ilyen napon nem hiszem, hogy lógtam volna. Témazáró dolgozat esetén sem. Egyébként simán :)
2013. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
20%
Hülye kérdés... mi a ráknak mennél iskolába?
2013. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
anyud tök jó fej:)
2013. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nekem ugyanez, persze hogy nem mentem be, egész nap otthon lustultam.
2013. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is erősen gondolkodom hogy el lébecolok holnap egy napot.Egyébként nem lesznek valami nehéz óráim,dolgozatot se írunk.Ha írnánk bemennék,de így nem biztos
2013. ápr. 11. 20:52
 7/16 anonim ***** válasza:
te mázlista :DD nekem ilyet sose ajánlana fel anyukám maradj csak otthon pihenj csak :DD áhh de lennék a helyedbe
2013. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ellőném valamikor máskor. Bármikor jöhet valami nem várt helyzet. Akkor érdemes kimaradni amikor könnyű órák voltak.


Én amikor így jártam mint te akkor úgy volt ,hogy elvileg matek dolgozat várt volna ,de nem írták meg inkább átnézték az anyagot még 1x amiről lemaradtam és utána írtuk meg....

2013. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én már ugyan egyetemista vagyok és magam döntöm el mikor nem megyek iskolába, de nem lógnék csak úgy. Olyankor szoktam kivenni egy nap "szabit", amikor már eszméletlenül hulla vagyok és úgy érzem, hogy ha nem alszom ki magam végre, akkor megdöglök. :) Ilyenkor becsúszik egy-egy pénteki lógás.

Jófej anyukád van, ha nincs jobb dolgod, vagy nem vagy kirívóan fáradt, akkor én azt javaslom beszéld meg vele, hogy inkább átraknád majd másik péntekre, ha lehet, amikor már kész vagy és a hátad közepére sem hiányzik majd a suli. Hosszú még az év. :)

2013. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen anyum, de már elfogytak a szülői napjaim, mert migrénnel nem mentem orvoshoz. :( Én otthon maradnék. :)
2013. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!