Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mennetek angol iskolaba, hogy...

Mennetek angol iskolaba, hogy megtanuljatok a nyelvet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a nyaron Budapestre koltozok, es gondolkozom, hogy menjek angol suliba. Melyik erdemesebb : magyar suliba-angol profilom(pl. filologia) vagy angol suli direktbe ? Szeretnek megtanulni, csak nem tudom melziket valasszam. 17/fiu 10.-es
2011. ápr. 6. 09:33
 1/2 anonim válasza:

Üdv!


Ha szeretnéd jól elsajátítani a nyelvet akkor válasz Angol kéttanyelvű gimit. Én is egy ilyen suliba járok. Röviden: 5 éves gimi, első évben heti 18 angolunk volt anno ebből volt nyelvtan, általános skillek pl listening meg szókincs fejlesztés és heti kettő társalgásahol egy native speaker, többnyire Angol ember tart foglalkozást. 9. év végén B/1vizsga. 10. től heti 5angol van 3 rendes angol óra és 2 társalgás. 10. év végén First Certificate vizsga van, majd 12. év végén C/1 Cambridge Advanced vizsga. Ezek mellett angolul folyik a töri, matek, cc (célnyelvi civilizáció) és ha egyházi a suli akkor a hittan is. Ja és minden évben van vizsga töri, matek, hittanból tantárgyakból, persze angolul. Én most 12. es vagyok, jövőhéten lesz a C1 vizsga. Összességébe csak ajánlani tudom, ha gondolod köldök linket a mi sulinkról. 17/f

2011. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mi van azokkal amik totál angol sulik. Pl. láttam ilyet a nete, hogy direkt bevándórlóknak. Persze én nem az vagyok, de kihasználhatnám, nem?
2011. ápr. 8. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!