Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon az...

Hogy mondjam el otthon az osztályfőnőkit?

Figyelt kérdés
Fizika orán kicsit többet beszéltem a keleténél és elvették az ellenörzömet és beirtak egy oszt.figyelmeztetést..pedig még szaktanárim sincs se semmi ilyenem ez az első.. félek anyáéktól mer csalódni fognak bennem.. de amugy ez is igazságtalan mert más mulat órákon mégse veszik el az ellenőrzőjét. Mondtam az osztályfőnőknek is hogy akkor az enyémet mér veszi el ha másét nem de leszarta.. most hogy mondjam el otthon?:(

2013. ápr. 13. 22:37
 1/3 anonim válasza:

amit nekünk írtál. nem hiszem, hogy akkor büntit kapnál egy figyelmeztetőért. Mondd Anyudnak, hogy fizikaórán kicsit többet beszéltél és ezért beírtak.És nem fog ilyen többet előfordulni:)

Remélem segítettem.:)

(nekem 2 figyelmeztetőm van, és anyám nem szólt érte semmit, mert ez nem számít bele a jegyeimbe csak az intő(a magatartásba))

13/L

2013. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szépen, őszintén mondd el. Nem fogják leharapni a fejed.
2013. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az osztályfőnöki nagyon rosszat jelent.....

A szüleid nem esznek meg érte, ez semmit sem befolyásol az év végi jegyeden, egyest nem kaptál, akkor mi a gond.

Ez az osztályfőnöki maximum az alsó tagozatosokra lehet hatással mert ők még abba a korban vannak hogy mindenből ügyet csinálnak de felsős létedre ez semmit nem jelent. Gimibe meg semmisnek fogod venni az osztályfőnökit, én is kaptam és a kutyát nem érdekelte.

2013. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!