Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi az az étel (adalék), tárgy...

Mi az az étel (adalék), tárgy vagy bármi más ami hiányozni szokott otthonról? Pl azért mert hamar elfogy, vagy ilyesmi. (Elsősorban Feleségektől/háziasszonyoktól kérdem)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Minden hónapban megveszem a szükséges élelmiszereket. Ha valamit megkezdek, azt azonnal pótolom. (Liszt, zsír, cukor stb.)
2013. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cukor,olaj,kávétejszin

Párom is alkot a konyhában,nem szól ha valamit elhasznál :)


Neked kérdező?

2013. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem is hasonlók... és már az agyamra megy h minden nap kétszer boltba kell mennem
2013. ápr. 8. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Kétszer egy nap?


Nem dolgozol,vagy hogy?


Ha elfogy valami,felirom,másnap veszünk.

Ha elfogyott és párom nem szólt,én meg nem vettem észre,akkor aznap anélkül főzünk,legközelebb szól.

bolt napi egyszer,hazafele melóból.

2013. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a mindennapi adalék nem szokott hiányozni. Vidéken élünk, hetente egyszer megyünk be a városba nagybevásárlást tartani. Havonta veszünk nagyobb mennyiséggel a cukorból, sóból, lisztből stb. Ami nálam általában hiánycikk, az a tejföl. :) Ebből indig keveset veszek!
2013. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kenyér és felvágott probléma szokott lenni.

Mostanában annyira szórakozott voltam, hogy mikor a boltba megláttam az étolajat elkezdtem koncentrálni hogy mennyi lehet még otthon?vegyek egy uveggel? Mindig arra a negyed uvegre emlekeztem ami a konyhaban van szem előtt...aztán a hatodik liter olaj után a spejzban már csak nevettem . XD Fizukor nagybevasarlas. 10kg liszt...némi olaj ha nem.jut eszemve hogy van :D karton tej...stb

inkabb husfele az amit honap kozepen is kell venni mert ami fagyaszto tégely van a hutoben az vicc.

2013. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 -os ott a pont .Én is minen fizetéskor alaposan bevásárolok minenből többet, csak az alapvető élelmiszerekért megyek boltba pl:kenyér tej....sokszor csak pótolni kell az előző havi bevásárlást.Szeretem ha mindenből inkább több van, így nincs meglepetés ha bárki jön vendégségbe rögtön tudok sütni főzni mert van mihez nyúlni. .
2013. ápr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi 5 .ösnek szólt
2013. ápr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!