Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a lehető leghaté...

Hogyan tudnék a lehető leghatékonyabban felkészülni 20 nap alatt az emelt szintű történelem érettségi vizsgára?

Figyelt kérdés
A kérdés tudom, hogy szórakztató, de nagyon beteg voltam,kórházban voltam. most vagyok olyan állapotban, hogy képes vagyok tanulni. így még most kell megpróbálnom valamit összehozni... Csodát nem várok, de hasznos tippeknek örülnék! Köszönöm

2013. ápr. 14. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
ha mondjuk ez az egy tárgyad van, és benne vagy a tanulásban, nem szabad h gondot okozzon. Én nemrég kezdtem el tanulni rá, és min. 80%os eredményt várok, igaz hozzászoktam a nagy mennyiségű anyag tanulásához, esetenként az egyetemen megtanulunk egy vizsgaidőszakban 1 hét alatt 300-400 oldalt egy tárgyból. Szóval a forrásközpontú Száray-s könyveket vedd elő, mellé atlaszt, kidolgozott 2013-as szóbeli tételek emelt töriből könyv, tanulj napi 10 órát kb, és simán összelehet hozni még egy jó eredményt.
2013. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha voltak eddig is jó "vázlataid", jegyzeteid

abból már össze tudod állítani a tételeket

2013. ápr. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így van, nem gáz, a forrásközpontú törikönyvből a ténylegesen megtanulandó oldalak száma könyvenként úgy 50 oldal... meg a forrásokat kell nagyon jól átnézni/megérteni és a képeket memorizálni. szóval 20 napnak elégnek kell lennie ha odateszed magad.
2013. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ma kezdem, de nem aggódom emiatt :D pedig már 2 éve nem is foglalkoztam vele különösebben, szal nem sok minden van meg... :S minden nap pár óra meg feladatok, források stb... sztem ha érdekel a töri, akk nem lehet gond :)
2013. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én már évek óta nem nyúltam hozzá :D Úgy 5 éve. Egyébként minek aggódjunk, úgy is megírjuk min. 80% felettire ;) Én már egy könyvet tudok :D A héten még a töri 4-es könyvét megakarom tanulni, jövőhéten meg az I és a III. könyvet. Ha úgy haladok ahogy terveztem, remélhetőleg 1.5 hét múlva fogok tudni mindent amit kell :D
2013. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
uhh de jó, köszi a segítséget! :)
2013. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!