Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia (vegyész szakiránnyal)...

Kémia (vegyész szakiránnyal) vagy proginfo? (SZTE)

Figyelt kérdés
Melyik nehezebb? Melyikkel könnyebb elhelyezkedni? Kell-e MSc az elhelyezkedéshez?

2013. ápr. 16. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettővel el tudsz helyezkedni, viszont nehéz is mind 2.

Proginfót csak akkor válaszd ha érdekel a MATEMATIKA emelt szinten, különben agyfaszt fogsz kapni kalkuluson, diszkrét matekon.

2013. ápr. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban érdekel azt válaszd. Proginfó beíratkozásnál azzal indítottak hogy 90% kibukik, vagy halasztva fejezi be a szakot.
2013. ápr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kalkulussal nincs gondom. Diszkrét matekom nem volt, így azt nem tudom vészes-e. (jelenleg járok TTIK-n egy szakra, ahonnan váltanék valamelyikre a 2 közül)

Erről a 90% kibukik dologról hallottam én is (meg a mostani szakomon se maradtunk túl sokan), de ennek a mostani szakon az az oka, hogy sokan be se járnak meg folyton buliznak/kocsmáznak. Ott is hasonlók az okok?

2013. ápr. 16. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:

én ide az SZTE-re járok proginfóra és tényleg nehéz. nem csak olyan emberek buknak ki, akik kocsmáznak. sok szorgalom kell hozzá.

de ahogy tudom kalkulus külön van informatikusoknak (sanszos, hogy nem ugyan azzal a kurzussal találkoztál - már ha persze nem vagy informatikus). meg itt proginfón van kalkulus 2 is 3. félévben.

A másik az első félévben a számítógép architektúra. Az elég kemény, rengeteg ember ki sem jut a vizsgára, plusz még a vizsga se sikerül mindenkinek. elég szívatós.

2013. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a későbbi félévekben mik a vészesek még?
2013. ápr. 16. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!