Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mert utálja -ok nélkül- Anyu...

Mert utálja -ok nélkül- Anyu az ofőmet?

Figyelt kérdés
Nagyon sok gond volt velem régen sulival kapcsolatban. Aztán egyszer csak Ofőm alaposan elbeszélgetett velem és azóta sikerült megváltoznom. Anya viszont megutálta. Folyton szidja Őt. Nagyon jó baráti kapcsolat alakult ki köztünk. Ez persze csak a sulin belül van. Miért utálja Anya? Inkább hálásnak kéne lennie mert kihozta belőlem a jót. :/

2013. ápr. 19. 18:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat! Nem 'Mert' hanem 'Miért' :)
2013. ápr. 19. 18:55
 2/6 MissHungary válasza:
Kérdezz rá anyukádnál.
2013. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem. Nem mondja meg. A válasza annyi hogy nem akar róla beszélni. Talán féltékeny hogy ő nem tudott megváltoztatni?
2013. ápr. 20. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy őt utálja azért mert a gyereke inkább hallgat egy idegenre mint rá. Biztos te sem örülnél neki, ha évekig próbálnád nevelni a gyerekedet, aztán rájössz hogy valamit nagyon rosszul csinálsz, mert az egy idióta lett. Aztán jön egy vadidegen, akire felnéz a gyerek és hopp egy varázsütésre bekövetkezik az amiért évekig küzdöttél. Emiatt persze nem az ofődre kéne haragudnia, de egyszerűbb mint belátni, hogy ő nem jól csinált valamit. Ráadásul lehet, hogy ő is szeretne jó kapcsolatba lenni veled. Mégis csak a gyereke vagy. Megpróbálhatnál anyukáddal is nagyon jó baráti kapcsolatban lenni, akkor lehet hogy nem fújna az osztályfőnöködre. De ez csak tipp, hiszen nem ismerem.
2013. ápr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom....tudom. Tényleg igazad van! Csal az a baj hogy Anya 17év alatt nem volt hajlandó megtanulni az én "nyelvemen" viszont ez a tanár tökéletesen beszéli. Ami pedig nekem a legnagyobb főleg hogy tanítgat a sajátján. Anya erre nem hajlandó. Pedig hidd el próbáltam a kedvében járni 16 évig de eredménytelen volt.
2013. ápr. 21. 03:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy te vagy a hibás amiért anyud utálja az ofőd:) Mint írtam, egyszerűbb neki haragudni valakire, mint beismerni a saját hibáját. Ettől függetlenül te próbálj továbbra is jóban lenni anyukáddal. Akár beszéli a nyelvedet, akár nem, gondolom azért csak sokat tett érted ő is. A maga módján:) Megbékíteni meg nem muszáj őket szerintem. Egyébként ha tudod mi a probléma, hogy anyud nem hajlandó érteni a nyelved, ezen segíthetsz te is. Lehetsz te az "okosabb", próbáld ki az ő nyelvét. Ideje megtanulnod neked is alkalmazkodni. Van neked tesód egyébként?
2013. ápr. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!