Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani jó számológépe...

Tudtok ajánlani jó számológépet ami használható emelt matek érettségin?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy olyan kell, ami nem programozható, de akinek van valami tapasztalata számológépekkel kapcsolatban (pl. mennyire egyszerűen kezelhető, miket tud, árban milyen) az segítsen! Köszönöm!

2013. ápr. 23. 18:54
 1/2 Sidel ***** válasza:

Nekem SHARP EL-531WH-m van és nagyon szeretem. Könnyű kezelni, sok mindent tud, de emelt matek érettségin is használhattam (tavaly érettségiztem). Árat azt nem tudok hozzá mondani, mert ajándékba kaptam.

Amúgy: sin, cos, tan, arccos, arcsin, arctan, pi, log, ln, gyök (nem csak négyzetgyök), hatványra emelés (nem csak négyzetre vagy köbre, bár ezekre külön nyomógomb is van), számrendszerekkel is tud mahinálni, de azt a funkcióját nem nagyon használom, faktoriálist is tud, vagy e hatványt, meg egy csomó mást, amiről most ránézésre azt se tudom mire jók...

Öcsémnek is ilyen van egyébként, ő is szereti.

2013. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, utánanézek :)
2013. ápr. 24. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!