Nem tudok tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Igazából a kérdés nem annyira jó megfogalmazás volt.Az a helyzet hogy órán figyelek megy is minden 4-es 5-ös vagyok de nem megy annyira a tanulás bejárok töri korepre pedig azt a tantárgyat utálom így ha dolgozat előtt bemegyek akkor általában a másnapi dolgozatom 5-ös lesz de végül is a matek is megy abból csak 5-ös eim vannak angol is megyeget minden mivel tagozatos vagyok heti 5 órámvan az 1 félévben a másodikban 4 állatorvosnak készülök a környezet ism. ami 1 éve mindig minden dolgozat/témazáróm 5-ÖS VOLT MOST CSAK 4-ES ez isegesít nem tudna olyan valaki tanácsot adni aki könnyen tanul úgy hogy észre se veszi mert igazából ami érdekel az a sport és ott nagyon otthon vagyok de igazából a hét mindennapján szakkörön vagyok(matek,töri,fotó,rajz néha)ezekre bejárok és a fotózást nagyon szeretem.Szóval én olyan vagyok akinek kéne egy tanulási beosztás a válaszokat előre köszi

2013. ápr. 24. 13:34
 1/1 Tom Benko ***** válasza:
Ne görcsölj miatta, megesik. Inkább higgadtan gondold át, mi történt és hogyan.
2013. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!