Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ügyfélkapcsolat menedzsment...

TSzaszi kérdése:

Ügyfélkapcsolat menedzsment szakdolgozat? Nagyon-nagyon sürgős segítség kellene.

Figyelt kérdés
Sziasztok!PR szakirányos kommunikációs hallgató vagyok, vagyis voltam, ugyanis a tanulmányaimat már rég befejeztem a fősulin, csak a szakdolgozat hiányzik a diplomámhoz. Nagyon megcsúsztam a dolgokkal, de még ebben a félévben mindenáron be kell adnom a művem, különben még az élettársam is elzavar a háztól... nem vicc, hisz ígéretet tettem, hogy megcsinálom. Kérdésem, van-e valaki köztetek, aki ilyen témában írta a szakdolgozatát, és iránymutatás ill. segítségnyújtás címén betekintést engedne a munkájába? Nagyon fontos lenne...
2013. ápr. 25. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem ebből írtam szakdolgozatot de az egyetemek könyvtárában el tudod olvasni. Neten fent vannak általában a címek. A BGF-es szakdogák közül azokat, amikre engedélyt adott az írója felteszik netre is. Egyébként hogy akarod ebben a félévben megírni? Nekünk 5 nap múlva van a végső leadási határidő és másoktól is azt hallom hogy mostanában adják le, sokaknak már le is kellett adni. Meg mi az, hogy az élettársad elzavar a háztól ha nem írod meg? Ha engem ilyennel fenyegetne valaki magamtól hagynám ott.
2013. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van késedelmi határidő is, ezt úgy tudom egyénileg kell kérvényezni, általában +1 hetet még engedélyezni szoktak. Ha nem tévedek, akkor díjköteles ez a procedúra, de nem tudom, hogy magáért a kérvényért vagy a később történő leadásért (késedelmi díj) kell-e fizetni, esetleg mind a kettőért. Nekem ismerősöm tavaly volt megcsúszva, kellett neki nagyon az az 1 hét, részletekbe menően nem ecsetelte, hogy és miként kérte ki. Mindenképpen érdeklődj a tanszéknél, ahol írod a szakdogát, a tanulmányi osztályon, hogy van-e ilyenre lehetőséged! Aztán ha úgy állnak a dolgok, kérd is ki, ha van rá mód.


ME-GÉIK

2013. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Valóban, igencsak megkésett a kérésem/kérdésem! De! Tavaly ugyanígy voltam a német szakdolgozatommal... határidőn túl kb. 2 héttel adtam le a diplomamunkám, mondjuk akkor szerencsém volt, mert a német tanszék vezetője volt a konzulensem. Most viszont merőben más a helyzet... Sajnos pszichiátriai eset vagyok, elég régóta küzdök a "démonaimmal", szóval orvos megállapítása szerint tanult tehetetlenséggel, illetve szorongással, plusz depresszióval küzdök, az embereket is kerülöm, mert 27 évesen még szinte semmit sem értem el az életben, és mindenkit az érdekel elsősorban, hogy mit csinálok, milyen területen dolgozom, stb.... és itt jön az élettársam, aki igenis bízik benne, hogy nekem sikerül az államvizsga, és aki szerint többre vagyok hivatott, mintsem hogy soron, szalag mellett dolgozzak... egyelőre még ezt nem teszem, de ha így marad a helyzetem, és a faluban sem lesz más lehetőség, nem marad más hátra, muszáj lesz valami gyárba beadnom a jelentkezésem...
2013. ápr. 25. 17:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! :) Igen, valóban létezik eme főiskolánál is az 5 munkanapos késedelmi díjas leadás, ezzel nincs is gond, nekem csak nagyon-nagyon gyors ötlet + segítség kellene ahhoz, hogy megcsináljam a saját szakdolgozatomat...
2013. ápr. 25. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Írtam megoldást is, menj be valamelyik egyetemre és nézd meg a szakdolgozatokat. [link]

[link]


Itt konkrétan rá is tudsz keresni olyan címre, ami neked kell. Nem tudom, hol laksz, de szerintem mindenhol elolvashatod az eddigi szakdogákat a könyvtárban. Ha fél napod rááldozol, legalább lesz valami elképzelésed.

2013. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Létezik 2 nap alatt megírt szakdoga, igazából semmi sem lehetetlen. Akár még jó is lehet.
2013. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!