Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a szakdogámban ilyen hibák...

Ha a szakdogámban ilyen hibák vannak, az nagyon nagy gond?

Figyelt kérdés
Van pár helyesírási hiba, meg szóismétlést is találtam benne. Ez annyira nem érdekel, viszont egy diagramot és egy képet elszámoztam. Tehát a kép alatt más a diagram száma, mint a szövegben, ahol hivatkozok rá.

2013. ápr. 17. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ez így elég nagyfokú igénytelenség. Miért nem javítod ki?
2013. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a helyesírási hibák is elég gázak. A szóismétlés meg iszonyú idegesítő.
2013. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igényesen csináltam mindent. Már leadtam a szakdogámat és utólag figyeltem fel rá. Majdnem 85 oldalnál már elsiklott a szemem ilyeneken.
2013. ápr. 17. 18:06
 4/5 A kérdező kommentje:
kb. 2 helyesírási hiba és 1 szóismétlés van benne. Plusz egy diagram és egy kép számozása nem illeszkedik a szövegben lévő számozással. Ennyi.
2013. ápr. 17. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj.

a nyomtatottat ált. visszaadják, a CD-t megtartják

2013. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!