Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz előrehozott érettségi...

Földrajz előrehozott érettségit akarok következő félévben tenni és hogy ha 1-esre írom meg az írásbelit és a szóbelit 3-masra akkor átengednek igaz?

Figyelt kérdés
másik kérdésem hogyha megbuknék akkor következő időpontban igaz újrapróbálkozhatnék (ingyenesen)

2013. ápr. 29. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha valamelyik 1 es lesz de 10% felett akkor a szóbelivel még belehet hozni csak akkor ha a szóbeli 3 as lesz mondjuk akkor a kettest kapod meg talán, ez ponttól is függ. Tudtommal csak erős 3 asra adják meg a kettest ha az írásbeli 1 es lett.

De ha az írásbeli 1 es lett és nincs 10% akkor már nem is engednek szóbelire, mert minek.

2013. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. ápr. 29. 20:55
 3/8 A kérdező kommentje:
és az előrehozott érettségi megírása és a szóbeli között mennyi időnk van?
2013. ápr. 29. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első válasz rossz, és a kérdés is. :-) Nincs egyes írásbeli, mivel sem az írásbelit, sem a szóbelit nem osztályozzák, csak az egészet egyben.


Az írásbelin 12%-ot kell elérni, hogy szóbelizhess (nem 10, az egy éve volt utoljára! ősz óta már 12%). A szóbelin is kell 12%. A teljes összpontszámnak pedig 25%-nak kell lennie, hogy átmenj. Szerintem súlyosan retardáltnak kell lenni, hogy 12% alá tudjon kerülni valaki.


Ha megbuksz, akkor ingyen javíthatsz, de már csak a rendes érettségin, mivel most ősszel lehet utoljára előrehozottat tenni földrajzból, utána nem. Ehhez meg kell lennie az összes földrajzjegyednek.

2013. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az írásbeli és a szóbeli között pedig nagyjából egy hónap van.
2013. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha földrajzt 2 évig tanultam de kis oraszámban így csak 9-es tankönyvet vettuk mehetek érettségizni igaz?
2013. ápr. 30. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha neked két évig kellett tanulnod abban az iskolában, és két éviig tanultad, akkor mehetsz.
2013. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D megnéztem a 2012-es föci érettségit és szerintem aki megtud bukni ezen az már tehetséges.
2013. ápr. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!