Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes 0. órában...

Szerintetek érdemes 0. órában kémia szakkörre menni, ha emeltezni akarok belőle jövőre?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva tartok tőle, hogy ez a 0. óra nem fog pluszban segíteni, a matek faktos nulladik óráimból kiindulva. :D
2013. ápr. 29. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy csak egész nap kivagy tőle, akkor ne menj be. Ha engem kérdezel, akkor szerintem én mennék (aztán majd alszom magyarórán a hátsósorban…).


Esetleg megpróbálhatsz beszélni a többiekkel és a tanárral, hogy lehetne-e valamelyik délután szakkörként tartani.

2013. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Simon0211 válasza:
A plusz gyakorlat sosem árt a mondás szerint! De ez szerintem csak fél igazság! Ha ne mjársz különtanárhoz akkor szerintem érdemes bemenni, mert el-elhangozhat némi plusz információ ami később hasznosnak bizonyulhat, viszont ha már jársz egy jó kémia tanárhoz különórákra akkor semmi értelme, mert egy jó tanár mindent elmond és elmagyaráz amire szükséged van a sikeres érettségihez! Valamint személyes tapasztaltból mondom, hogy az iskolai faktok gyakran nem ütik a szintet... mert hiába jó a tanár, akár a legjobb magánoktató, egy csoporttal nem lehet gyorsan haladni, mindig a leglasabhoz kell igazítani a tempót és mindent szájbarágni, ha csak egy ember is nem érti a csoportból!
2013. máj. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!