Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha első osztályban a 3 szészű...

Ha első osztályban a 3 szészű nevemből csak 2-tővel írattak be és kijártam a 8 általánost, de már ahogy mondák módosítani nem lehet mert okirahamisítás kihez fordulhatok hogy elismerjék a valódiságát?

Figyelt kérdés
Ha első osztályban a 3 szészű nevemből csak 2-tővel írattak be és kijártam a 8 általánost, de már ahogy mondák módosítani nem lehet mert okirahamisítás kihez fordulhatok hogy elismerjék a valódiságát? Tanfolyamon nem fogadták el a bizonyítványom mert lehagyták a 2. keresztnevem.

2013. ápr. 30. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ÁÁÁGYELEK MEG DE SZÉPEN BESZÉSZ
2013. ápr. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki nem fogadja el a valódiságát?

Be tudnak azonosítnai pl. szül. hely meg

dátum szerint is

2013. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ezt "nem hiszem el"

Menj be abba az ált. suliba, ahova jártál

és ott kérj egy papírt (igazolást), hogy te igenis oda jártál -tól -ig és pecséttel aláírással !

2013. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bementem , és mondták hogy nem módosíthatják a bizonyítványt , mert elküldték a központba. -okirat hamisítás lenne.

Javasolták a névmódosítást vagy az Oktatási minisztériumban.

2013. máj. 1. 08:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a jogsihoz kellene ....
2013. máj. 1. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!