Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én miért nem tudok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem tudok egy lányt sem kifogni, akinek első látásra az esete lennék és belémzúgna rögtön meg érdeklődne felőlem, ahogy más fiúknál ez lenni szokott?

Figyelt kérdés
Úgy értem, eddig akárhány ismeretlen csajt szólítottam le, egyik szemében sem láttam azt a lángot, hogy de kíváncsi lenne rám, meg de akarna engem, mert bejövök neki, sőt inkább tök flegmák meg lökik a van barátjuk dumát, ami bizonyára kamu egyes esetekben, vagy csak barátkozni akarnak max, de én úgy szeretnék végre olyan lányt leszólítani, akine a szemeimben látom a ragyogást, érdeklődést a kedvességet, nőiességet. Kezdem elhinni, hogy igaza van lány tesómnak, bűnronda vagyok és sosem lehet barátnőm. :/
2013. ápr. 20. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor bűnronda csajhoz menny, és dolgozz a belsődőn!
2013. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esélyes, hogy tényleg ronda vagy, bár szólok, hogy mindíg hasonlítasz a tesódra, tehát akkor ő sem lehet egy világszépe. ezt a fiú ismerőseid tudnák megmondani. ha meg tényleg rondák vagytok, akkor neked mázlid van, mert egy ronda férfire még mindíg lehet mondani, hogy karakteres, viszont a karakteres nők még mindíg rondának számítanak. szerintem sokkal inkább csak tökkelütött vagy. pláne ezzel a szöveggel, hogy első látásra ragyogás, meg érdeklődés, nőiesség? mégis hol akarsz csajozni, egy RPG boltban, a warhammer figurák kiállításán? amúgy meg a nagy számok elvén, ha odamész minden csajhoz egy szórakozóhelyen, és annyit mondasz neki, hogy "jössz?" egynek igent kell mondania. meg még jöhet az a szöveg is, hogy van még időd, ne aggódj, nem fogsz szüzen meghalni. amíg meg nem találod meg az igazit, legalább nem olyan nagy baj, ha néhány alkalom után szakítasz a csajjal (kidob, mert egy lehetetlen alak vagy)
2013. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma van a "csúnya fiú vagyok" nap...
2013. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy csúnya fiú ne szólítgasson le lányokat.

Először ismerkedj lányokkal a baráti körödben. Legyél nyitott, vicces, laza, de kedves!

Idegen lányok nem szoktak ronda fiúktól elájulni...max. attól, hogy rémronda.

2013. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!