Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az nagy baj, ha holnap még...

Az nagy baj, ha holnap még akarok magyar, matek és töri érettségire is tanulni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát azt nemtudom,hogy baj-e,de még én is akarok. 1-2 dolgot nem ártana még átnéznem.
2013. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenkinek más az agya, bár sokan tízparancsolatként ismételgetik, hogy nem szabad tanulni, nem szabad tanulni, de másoknak meg pont az utolsó pillanatig való tanulás jön be.
2013. máj. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek el kell dönteni. Nekünk osztályfőnökünk azt mondta a szerenád estéjén, hogy most már ne tanuljunk, készüljünk a ballagásra, legyünk kipihentek, szépek, csinosak, aztán pedig élvezzük a családi bulit a ballagás után. Utolsó nap pedig tényleg eszünkbe se jusson tanulni. Ehhez képest én tegnap olvasgattam egy kicsit törit, mert azt elég rossznak érzem.


Ma még átnézek néhány dolgot töriből, és a novellaelemzés, érvelés alapjait is átnézem. :)

2013. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, én mindig utolsó pillanatban tanulok a legtöbbet. Ma is egész nap tanulni fogok, meg holnap matek előtt is meg utána töri előtt is. Szerintem 4 év alatt nem tanultam annyi törit amennyit tegnap egyhuzamban. :D
2013. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat, tanulj
2013. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért ne felejts el néha szünetet hagyni

(Meg enni)

2013. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Baj e? :D Én még most tanulom a költőket hogy melyik korszakba lehet őket sorolni. Mert verselemzésnél vagy érvelésnél bizony sok sok pontot lehet vele szerezni. Bár még most csak kiírtam. Lusta vagyok tanulni:D
2013. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nem.. Én 9-kor kezdtem el tanulni magyarra, 10-re kész is voltam.. Előtte semmi ;)


Egyedül matekból csnáltam meg vagy 5-6 próbaérettségit eddig, holnap majd megcsinálok még 1-et vagy kettőt, és pá


Töriből meg szerzek egy atlaszt ma vagy holnap, az kimeríti a 4 éves "tanulásomat", tudásom=0 töriből, remélem átmegyek..


Ja és mielőtt lehülyéznél BME -re megyek :)

2013. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én még most készülök a magyarra, befejezek egy modern irodalmi regényt és fekszek aludni :D Az érvelésnél jól jöhet :)

Törit holnap kezdem, a mateknál pedig csak az ima segít,de a koordinátageometriára ráfekszem,majd még egyszer :)

2013. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mind egyszerre?

Törire még tudsz holnap is tanulni

2013. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!