Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy tanár megteheti-e azt...

Slayyy kérdése:

Egy tanár megteheti-e azt hogy szivatásból dolgozatot írat?

Figyelt kérdés
Tudom valószínűleg rosszul fogom fel de akkor is ezt meg akartam kérdezni. Nyári olvasmány volt az Abigél és megmondta a tanár, hogy egy tz-t írat belőle és Szabó Magda életéből. Na szóval utána megkérdezett valamit ami hozzá kapcsolódik és 3-an tudták a választ. Erre felkapta a vizet és azt mondta, hogy hétfőn nyelvtan órán írat egy olvasottsági felmérést. szerintem ezt már csak szivatásból csinálja. Ezt megteheti vagy nem, nektek mi a véleményetek róla?
2013. máj. 5. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Megteheti. Feladta, nem olvastátok el, arról ő nem tehet. Előre szólt, hogy irat belőle, tehát nem váratlan. Olvasd el és kész.
2013. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tanár BÁRMIKOR írathat dolgozatot az anyagból.
2013. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk még sokkal rosszabbak is voltak

Szabó Magda pedig nagyon jó író

2013. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez hányadik osztályban van?
2013. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk is nyárra feladott a magyar tancsi

csomót olvasni (hogy tudjuk előre mi vár ránk)

Sztem csak "gyakoroltatni" akart

pl.az érettségi miatt (Sajnos a regényeket

nem mindenki szereti mert hosszúak)

2013. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
8-ba van. Ezért fura, mert tavaly se olvastuk el de akkor nem szopatott ennyire. Mindegy a film részletes legalább vagy hű a könyvhöz?
2013. máj. 5. 19:38
 7/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló ömm nem feltétlenül mert a tz-ről szólt erről nem.
2013. máj. 5. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki a helyedben.A mi tanárunk helyből azt mondta volna, hogy jól van gyerekek, akkor papírt elő.!
2013. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
meg hát!!! :))))
2013. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!