Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettséginél átkutatják a...

Érettséginél átkutatják a zsebeket?

Figyelt kérdés

Pl. ha mobilba írok 1-2 okosságot és a vége felé kimegyek WC-re, hogy azt az 1-2 dolgot amit nem tudtam lenézzem, akkor vajon átkutatják a zsebeket, illetve vajon megnézik h van e nálam telo?

(Az olyan kommentek nem kellenek, h "tanulj inkább, meg hasonlók mert tanulok rendesen :), illetve azt tudom, hogy sokat nem lehet kint lenni, ráírják, ha kimentél, hogy meddig vagy kint stb... )

THX a segítséget :)



2013. máj. 5. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a telefont ki kell kapcsolni és le kell tenni a tanári asztalra. De az tuti, hogy ki kell kapcsolni!
2013. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kutatják át szerintem de kikkel tenni kikapcsolt állapotba. És nem éri meg ezt csinálni amit akarsz mert ha lebuksz akkor felfüggesztenek.
2013. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
17%
vagy lehet a telefont valahol a wc-nél eldugni
2013. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
30%
és ha kimész használhatód
2013. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem engedik, hogy nálad legyen

(Nem megengedett segédeszköz)

2013. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

De nem tudhatod, milyen kérdés jön

Akkor minek a tel

2013. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Át nem kutatják, viszont a folyosón ügyelő tanár megkérhet rá (és valószínűleg meg is fog), hogy pakold ki a zsebedet, mielőtt bemész a mosdóba.
2013. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Csak ha elrejted a mosdóba... Még max annyit tehetsz hogy a táskád zsebébe rakod majd kimész és gyors kiveszed, de a visszarakás esélye megint húzós, ha nagyon figyel, vagy már ott hagyod, ha van olyan hely :/
2013. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, lebuksz, aztán kezdheted előről az érettségit. Annyi mindent úgysem tudsz kinézni.
2013. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Na okés, de én nem telefonálnék, és okostelom van, szóval fel tudok rakni pl egy rövidebb .pdf -et. A feladatok nagy részét tudom, csak gondoltam pl törin esszénél, nehogy kimaradjon valami. Telefonálni ugyse fogok, akár ki is kapcsolom, szerintem a "hiányzó részeket" 3-4 perc alatt le tudom csekkolni.

A kérdés meg arra vonatkozott, hogy pl megnézik-e a zoknimban vagy a zsebemben, tehát pl az ilyen választ, h "ki kell tenni kikpacsolva" - nem tudok mire vélni, mivel most pont arról van szó, hogy van-e lehetőség, kockázata annak, ha a sima telomat kiteszem az Ipod touch 4G-met meg pl beleteszem a zoknimba vagy a zsebemben "felejtem".

2013. máj. 5. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!