Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sjnos én leukémiás voltam és...

Sjnos én leukémiás voltam és nagyon sovány vagyok 40 kg, és mondták sokan hogy sportoljak valamit eszt a kettőt mondták hogy kondis edzés és a fegyencedzés, és melyiktől lennék nagyon erős és izmos is persze?

Figyelt kérdés
a válaszotokat nagyon köszönöm előrre is!!!
2013. ápr. 11. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Izmos inkább a súlyzóstól lennél. Erősítésre mindkettő megfelel, de ha 15 éves kor alatt vagy, akkor még maradj a saját testsúlyos edzésnél. És persze kellene tömegnövelő étrend.
2013. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már 19 éves vagyok amúgy
2013. ápr. 11. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkot mehet súlyzós is. Itt találsz edzésterveket. 3 napos átmozgató legyen 2 hónapig.

[link]

2013. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 45 kiló vagyok, de így is nagyon gyenge hiába sportolok gyerekkorom óta. Ráadásul neked egy nagyon komoly betegséged is volt. Szerintem a fegyencedzés és a kondis edzés nem feltétlenül neked való még. Inkább sétálj, kerékpározz, járj le jógára vagy hasonló dolgokat próbálj ki. Később ha már kicsit erősebb leszel és nem leszel ennyire vékony akkor érdemes elkezdeni a fegyncedzést vagy a kondit.
2013. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tai Chi Quan, jóga.

Neked inkább egészségmegőrző mozgásra lenne szükséged.

2013. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előbb a leürült vitaminokat kéne visszatöltened, amiket a tested elvesztett a leukémia leküzdése során.
2013. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!