Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez fair egy tanártól?

Szerintetek ez fair egy tanártól?

Figyelt kérdés
Ha egy dolgozat pl 35 ponttól ötöd, és nekem csak 34,5 pontom van, és nem adja meg az ötöst. Ez elég szemétség szrintem. :( A másik tanár, meg azt csinálta, hogy nem tudtam hol tartunk, és megkérdeztem amögöttem ülő embert, mire azt mondta, hogy guggoljak óra végéig. Ilyet lehet csinálni? :O

2013. máj. 6. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elso teljesen jogos. A ponthatárok nem véletlenül vannak. A második nem.
2013. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az első szerintem mindannyiunkkal előfordult már, nagyon bosszantó tud lenni, dehát ez van. a másodiknál pedig én biztos nem csináltam vna meg neki, különben is, beír egy szaktanárit, mert nem guggolod végig az órát?
2013. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A második nem, azt mondhatja h állj az óra végéig, de guggoltatni nem szoktak, és szerintem nem is nagyon lehetne ilyet csinálni.
2013. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne szemétség? Nem érted el, és kész. Írd meg jobban máskor.
2013. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első teljes rendben van. A második már kevésbé.
2013. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!