Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van meg a tanulassal valaki...

Van meg a tanulassal valaki ugy mint en?

Figyelt kérdés
22 vagyok mar (fiu) 19 evesen erettsegiztem azota dolgozgattam kulfoldon meg probalkoztam azert de igazabol a szuleim altal vagyok eltartva..most kene eldontenem hogy akarok e vmi ertelmes iskolat elvegezni vagy sem de keptelen vagyok. Sose ment a tanulas. Ruhellem. Pedig szuleim ugyvedek. De en meg egy konyvet nem olvastam eletemben. Egyet sem es nem is erdekel utalom az egeszet Meg a sok beteg tanar aki evekig tanitott engem utalok mindent ami iskolval kapcsolatos. Van olyn itt aki ennyi idosen meg mindig nem tudja mit akar??
2013. máj. 7. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, egy értéktelen büfészakon, ami ráadásul nem is érdekel, és ha elvégzem, ott fogok tartani, mint érettségivel :/
2013. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!