Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óraadó tanárnőnek igazolás?

Óraadó tanárnőnek igazolás?

Figyelt kérdés
Most kezdtem gazdaságisként egy gimiben, előtte még nem dolgoztam ezen a területen. Van egy tanárnő, aki nyugdíjasként óraadó a suliban megbízási szerződéssel. Szeptembertől már nem fog tanítani. Június 10-ig le kell adnia egy igazolást a közalkalmazotti munkaviszony megszűnéséről, de a megbízási szerződés nem számít munkaviszonynak, így nem tudok a rendszerből megszüntető papírt nyomtatni. Milyen igazolást adjak? Van valahol letölthető nyomtatvány, vagy nekem kell megírni? Mi legyen benne? Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 7. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

(Alapul) Veszed azt a szöveget (megszüntető papír),

ami már benne van gépben, csak kiveszed belőle,

hogy "munkaviszony" és a helyébe beleírod, hogy megbízási jogviszony (Csak Word-fájlba írod

a szöveget)

2013. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval sztem neked kéne megírni

(de használd mintának azt a szöveget,

ami már megvan)

2013. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Címnek odaírod nagy betűkkel (középre),

hogy IGAZOLÁS (Ellátod bélyegzővel stb)

2013. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2013. máj. 7. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!