Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A magyar társadalmas esszében...

A magyar társadalmas esszében (romák helyzete) mit vártak?

Figyelt kérdés

Azt választottam, és leírtam az okokat, hogy miért vannak hátrányos helyzetben, meg a végére, hogy ennek a problémának a megoldása a mai társadalomra vár (meg még pár adatot de az most nem fontos).

De ugye nem valami szélsőséges nézetű emberke fogja javítani, aki nem ért ezzel egyet? :D

A másik meg, hogy mi lenne, ha mondjuk cigányellenes lennék, és arról írtam volna, hogy milyen jó lenne a helyzet megoldására a náci ideológia. Azzal mit kezdenének?



2013. máj. 8. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ezt választottam, de inkább valami tényeket írtam volna, nem saját véleményt. Hogy ne tudjanak belekötni...
2013. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennél vadabb kérdést nem is adhattak volna
2013. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez nem is igazán történelmi kérdés

Inkább valami mást tettek volna bele

2013. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem ezt kellett volna választani? Pedig erről a témáról pont tudok hosszan beszélni, bár igaz, tényleg nem annyira történelmi, főleg a többi esszéhez képest.
2013. máj. 8. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:
És a táblázatos kisebbséges utolsó kérdéséhez mit írtatok?? Miért nőtt a cigányok aránya? Én a magas népszaporulatot, mivel a többségi társadalom (tehát a magyarok) aránya nőtt a táblázat szerint! (Mivel a másik lehetőség a többségi társadalom arányának csökkenése volt, azt hiszem.)
2013. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is azt.
2013. máj. 8. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Én leírtam h régóta vannak az országban, akkor a szokásaikat megélhetésük szaporodás ( egy család átlagosa 5 kölök xD ) fajtáikat( oláh, beás stb) az átlag miket dolgozik iskolavégzettség, országban való elhelyezkedés (hol van a legtöbb) stb.
2013. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Mikor megláttam a romás feladatot, azt hittem társadalomismeretet írok. :)

Egyébként én is a magas népszaporulatot jelöltem.

2013. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt választottam hosszú esszének. Én nagyon-nagyon sokat tudnék erről mesélni és nem jó dolgokra gondolok.. sose voltam és nem is vagyok rasszista, de egy jó párszor már meggyűlt velük a bajom. Próbáltam kulturált módon fogalmazni, remélem sikerült..
2013. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy objektívan kellett megközelíteni, mert mindenkinek más a véleménye és ez nem érvelés volt, mint a magyar érettségin, hanem a tényeket kellett feltárni.. persze a befejezésbe én is leírtam, hogy hogyan lehetne megoldani, de az origós megoldást, miszerint buták, koszosak, lopnak stb.. én nem mertem volna beleírni...
2013. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!