Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Túl vagyok az írásbeli érettsé...

Túl vagyok az írásbeli érettségiken. Miért nincs mégse olyan kicsattanó örömöm?

Figyelt kérdés

Nem tudom, örülnöm kéne, hogy végre túl vagyok rajta(mindenkitől hallom, hogy végre b*meg megírtam!)

Én meg nem érzem ezt a hű de jó végre! érzést!

Miért?



2013. máj. 8. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem még háravan 3 tárgy, de a nagyja megvan, mégsem érzek semmit. ráadásul sztem elég jól sikerültek.. nem lesz meg az a jó érzés szerintem, fáradt vagyok hozzá
2013. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokakat nyaggatnak otthon a szüleik a tanulás miatt, meg vannak, akiknek csak simán stresszes volt a sok felkészülés. Ha rád ez nem jellemző, akkor érthető, hogy miért vagy közömbös ezzel kapcsolatban.
2013. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szóbelik miatt, azok még hátravannak
2013. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm, a gondolatolvasáshoz testi kontaktus kell, ezt Patrick Jane is megmondta. Ilyen messziről találjuk ki helyetted?
2013. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak gondoltam más is van így most, és Ő tudja az okát, és hátha nekem is az a bajom.. xD
2013. máj. 8. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly a szóbelinél voltam így! Kijöttem a szóbeliről, de nem volt az a hú bzdmeg végeeeeeee ezazzz...:D Hanem az átlagos, aha tök jó és akkor most? fejem volt. Többen azt hitték még csak most készülök bemenni...:D Aztán pár óra múlva már átjárt az érzés..:D
2013. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem még kettő hátravan + a szóbeli. Jelenleg ott tartok, az idegrendszerem a végét járja, teljesen kikészültem, mindenkit megbántok, mindenkivel összeveszek, egy embert tűrnék meg magam mellett, de most ő is lesz*r és hiába vagyok túl a nehezén, mégsem érzem jól magam. Egyszerűen nincs erőm jól érezni magam, csak létezem, mint valami zombi és ennyi.


Majd ha a kezemben lesz a bizonyítvány, felszabadulhatok, és örülhetek, akkor leszek túl rajta, nem most.

2013. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is túl vagyok azon, ami számított, holnap már csak emelt angol, az meg max a nyelvvizsga miatt kell, 60%-ot pedig össze tudok kaparni vígan.

és én se éreztem egyik után sem, hogy húdejó, pedig a magyarra rengeteget tanultam..

2013. máj. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!