Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen lehet sok kreditet...

Egyetemen lehet sok kreditet szerezni az által hogy végig tanuló drogokat szedsz?

Figyelt kérdés
mint pl a Csúcshatásban? :D Így pl 3 és fél éves szakot lelehetne csökkenteni 1 évvel talán..

2013. máj. 9. 02:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, persze, ott ül a bizottság, bemész, feltröd az ingujjadat, belövöd magad előttük, és máris beírnak két kreditet az indexedbe. Ezt kell csinálni egy ideig, és kapsz rá egy diplomád.
2013. máj. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én úgy értettem hogy felveszek pl 50 kreditet és azt tanuló drogokkal megtudom tanulni mindent egy szemeszter alatt. Mert most kb az van hogy előtte levő éjszaka leülök és kihozok egy 2est én meg 4-5 szeretnék lenni de nem akarok sokat vele veszödni :D
2013. máj. 9. 04:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyen diplomások kellenek az országnak. Ha nem akarsz tanulással vesződni, mentél volna általános után dolgozni.
2013. máj. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És gondolod, hogy beszedsz valami vegyszert, amitől okosabb leszel vagy szorgalmasabb, vagy belemegy a fejedbe a tudás? Ilyen szerencsére nincs, így a jó jegyekért bizony vesződni kell. Te pedig nyugodtan csinálj szivacsot az agyadból, hajrá.
2013. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen drog létezik. Amúgy meg nehogymá tanulásra vesztegesd el a jó tudatmódosítót :D
2013. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem ilyen nincs. Azért egy 3-4 éves szakot egy évvel csökkenteni, elég brutális meló lenne, arról nem is beszélve, hogy nem is vagyok benne biztos, hogy ilyet engedélyeznek.

Nekem eddig mindenféle tanulódrog nélkül a max kreditszám, amit összeszedtem 42 kredit volt. Ennél többet nem mertem felvenni. Viszont már ebbe is úgy éreztem olykor hogy majd belegebedek. :D

Csak azért biztos nem szednék tanulódrogokat, hogy minden átfolyjon az agyamon, aztán megkapom a diplomámat, de igazából rohadtul nem értek semmihez. Nem tudom hány éves vagy, de arra nem gondoltál még, hogy egyszer a diplomáddal szeretnél majd elhelyezkedni is és milyen ultra ciki, hogyha sikerül, de minden kérdésnél beégsz, mert a kérdést sem érted, nem hogy válaszolni tudj...?

2013. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értek mindent amit vettük csak gondoltam hamarabb végeznék az egyetemmel.
2013. máj. 11. 13:39
 8/8 anonim válasza:
Vannak drogok, amikkel tovább ébren tudsz maradni. De a tanulási motivációdat fokozni és a személyes tanulási technikáidat javítani csak pszichésen lehet. Tanulj meg jobban tanulni és zárd ki az ebbe feleslegesen bezavaró tényezöket, és tartósan sikeres leszel drogok nélkül is!
2013. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!