Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alább belinkelt tanuló...

Az alább belinkelt tanuló kutya által énekelt dalokat mind magyarul, mind angolul leírná valaki?

Figyelt kérdés

Nem mindegyiket értem tisztán és szeretném őket normálisan énekelni a kisbabánkkal. Főleg az angolt nem értem teljesen.

Válaszokat köszönöm.


[link]


2011. márc. 3. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek tisztán, a többire én is kíváncsi vagyok:


süt a pék, süt a pép kenyeret

jó ízűt és meleget

gyúrja, dagaszt, tedd a lapátra

friss finomság vár a babára


A másik vmi ilyesmi:

az ici-pici pókfi a vízköpőbe bújt

jött a nagy zuhé és kimosta a fiút

de felderült az ég és kisütött a nap

és az ici-pici pókfi újra ????

2011. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*...megint felszaladt. :)
2011. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak a magyart tudom:


"olyan jó hallani éneked, nevetésedet, hogyha arcod mosolyg rám, így vallom neked: szeretlek, szeretlek, éjjel-nappal én, szeretlek szeretlek a világ ettől szép"


"Egy-kettő, három, négy, öt hat hét nyolc, a végén jön kilenc meg tíz, egy kettő-három, négy-öt-hat hét nyolc- kilenc és tíz megvan mind mind a tíz"


"Hüvelyk ujjam almafa, mutatóujjam megrázta. Középső ujjam felvette gyűrűsujjam hazavitte. Ez az ici- pici mind megette, megfájdult a hasa tőle"

2011. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor az abc-s : a-b-c-d-é-f-g..........énekeld az abc-t"


"Karom van kettő, kezem is kettő, s lábamon állok, szép kettő. van egy orrom és szám, benne nyelvem is ám, mi az ízket érzi nyam-nyam-nyam. Nekem két fülem van, ami mindent hall, na és két szemem van ami mindent lát, olyan jó érzés ha szemeiddel így mosolyog sz rám."

Ezt lehet nem jól írtam:)



Milyen tarka barka a világ, a színektől mindent szebbnek látsz. jön a piros, sárga zöld és kék, majd a narancs, bíbor rózsaszín. csupa szép minden szín bárhol jársz, ettől szép ez a nagy világ"

2011. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!