Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt mások nyalizásnak vehetik...

Azt mások nyalizásnak vehetik hogy jóban vagyok az egyik tanárral?

Figyelt kérdés
Igazából nem az a szándékom hogy " nyalizzak" hanem csak jóban vagyok vele :)(Nem szerelmi kapcsolat mivel lány vagyok és ő is nő :D )

2013. máj. 10. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vehetik annak, de nem kell foglalkozni vele, ha annak veszik:D
2013. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valaki annak veszi majd, de ne törődj vele. A nyalizás akkor nyalizás,ha érdekből történik. Mivel ti csak úgy jóba lettetek, ez nem számít annak. Sőt,szerintem tök jó, hogy ilyen jó viszonyt tudtatok kialakítani. Egyáltalán nem tilos jóba lenni a tanárokkal, ugyanakkor nehéz is kialakítani a jó viszonyt (ami nem a nyalizás :)),úgy, hogy közben van egy egészséges távolságtartás is köztetek, a tanár-diák kapcsolatból adódóan. De vannak tanárok akikkel ez természetükből adódóan könnyebben megy, meg vannak ilyen szempontból hálásabb tantárgyak (általában humán tárgyak), meg kevésbé hálásak (általában reál tárgyak)
2013. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sajnos annak veszik. Én is ilyesmi helyzetben vagyok csak az a baj hogy a tanár férfi én pedig lány vagyok. Ebből vannak furcsa célzások...pedig csak barátok vagyunk de azok nagyon nagyon jók. Próbálok nem törődni ezzel de azért néha nagyon nagyon rosszul esik egy egy lenéző pillantásuk. Tudom hogy jól döntöttem mikor Őt választottam barátnak és nem a felszínes osztályomat.
2013. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, vehetik annak.

Én több tanárommal is jóban voltam, ennek eredményeként rendszeresen megkaptam a többiektől, hogy velem kivételeznek a tanárok blabla. Ja, én mondjuk 4 éven át többnyire rendszeresen tanultam és készültem az órákra, nem beszéltem végig az órákat, nem voltam b*nkó a tanárokkal. Ezenkívül némelyikkel tényleg nagyon jóban voltam, minden hátsó szándék nélkül. Egyszerűen nagyon jókat tudtunk beszélgetni, sokszor adtak nekem tanácsot, ők is részesei annak, ahogyan elindulok most az életben.


A többiek szerint nyaliztam.. hát istenem, azt gondolnak, amit akarnak, nem érdekel. :D

2013. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy főleg azért nem érdekel, mert olyan lehetetlen dolgokba magyarázzák bele a nyalizást, hogy az hihetetlen. Magyarból pl. 4,7-re megkaptam az ötöst év végén, holott a tanárom csak 75 századtól adja meg a jobb jegyet. Végül így utolsó évben megadta az ötöst, tekintve, hogy a próbaérettségim is ötös lett. Egyik osztálytársam 3,6-ra állt és felelte még a négyesért. Mivel ő nem kapta meg kapásból a négyest, megint témánál voltunk, én nyalizok a tanároknak.. :D
2013. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem vehetik annak, annak veszik.

Én is csak jóba vagyok egy tanárral meg nem szidom csúnya szavakkal tehát "nyalizok".

Engem nem érdekel.

2013. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!