Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már az összes hiányzási...

Ha már az összes hiányzási lehetőséget kihasználtam a gyakorlatos órákról egyetemen, akkor annak mi a következménye?

Figyelt kérdés
Tudom, nem kaphatok aláírást, de a következő évben teljesíthetem a tárgyat, nem? Bele lesz írva a diplomámba vagy valahova?
2009. szept. 30. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hol lehet megnézni, hogy mennyit hiányoztam? Mert nem tudom, hogy melyiket írták és melyiket nem!
2009. szept. 30. 13:58
 2/4 anonim ***** válasza:

ha többet hiányoztál mint a megengedett, akkor buktad a félévet abból a tárgyból. majd jövőre felveszed újra. a hol lehet kideríten.. hát a tanár elé odaállni elég ciki, hogy bocsika mennyit hiányoztam...

legjobb sztem ha bejársz és figyels hogy milyen gyakran van katalógus... lehet etgyáltalán nem írják, akkor megúsztad.. vagy fogadd el, jövőre nekifutsz mégegyszer.

2009. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha már az összes lehetőséget kihasználtam akkor szólnak nekem?
2009. okt. 1. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:

nem szólnak. úgy vannak vele hogy úgyis tudod...

próbáld meg hogy bejársz, aztán majd egy idő után megkérdezed hogy hányat hiányoztál, mert beteg voltál de már nmem tudod hogy hány óra esett bele míg nem jártál be..

2009. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!