Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy tanár 2 hétnél tovább...

Ha egy tanár 2 hétnél tovább javítja a dolgozatot van olyan lehetőségem, hogy nem fogadom el a jegyet?

Figyelt kérdés
A házirendben csak annyi van, hogy ajánlott a dolgozatok 2 héten belüli kijavítása.

2013. máj. 13. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi a fenéért mondja ezt mindenki. De EZ BAROMSÁG szerintem. Egyik osztálytársamnak is volt egyik órán ilyen megjegyzése és kapott még egy karót.


Az, hogy az a javasolt dolgozat javítási idő az meg más tészta szerintem.

2013. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, van ilyen lehetőséged, ilyenkor viszont a tanár azt szokta mondani, hogy akkor szeretettel vár Téged helyből és azonnal a pótló felelésre.
2013. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A mi házirendükben benne van, de ettől függetlenül nem nagyon van aki átlépné a 2 hetes határidőt. Amelyik tanár betartja ezt a szabályt az korábban kijavítja, amelyik meg 3 hétig javítja annál meg ha megpróbálod szóba hozni leüvölti a fejed.. Ennyit a diákok jogáról:/ :D
2013. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, van erre lehetőség (2 hét csak MUNKANAPOKat beleértve), de amilyen dolgozatot következőre összeállítana neked, abban azt hiszem nem lenne köszöneted.
2013. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez a tanár speciel 4 hétig javította.
2013. máj. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!