Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért mint úgy...

Szerintetek miért mint úgy valaki hogy tanár lesz?

Figyelt kérdés
Mi tetszik meg neki? És vajon számol az esetleges kellemetlenségekkel?

2013. máj. 13. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Legtöbbször azért megy valaki tanárnak mert nem tud jobbat.


Aki pedig tanár az nagyon célkeresztben van, és kiszolgáltatott az emberek ítéleteinek. Amikor én voltam diák nagyon jó tanárokat is hülyéztek a diákok teljesen alaptalanul. Egyszerűen ez esett jól nekik. És nagyra tartottak olyanokat akik egyébként hülyék voltak az oktatáshoz.

2013. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert én is az szeretnék lenni de nem tudom megmondani hogy miért. Egyszerűen csak érzem hogy annak kell lennem. Azt remélem van más is akinek ilyen vágyai vannak és elmondja miért döntött így. :)
2013. máj. 13. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek miért mint úgy valaki hogy tanár lesz?


Lehet, hogy bennem van a hiba, de nem értem a kérdést. Nyelvtanilag full értelmetlen. Így ne várj sok választ.

2013. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bocsi....mint helyett dönt. bocsánat!
2013. máj. 13. 11:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodtál, hogy miért nincsenek tanár-dinasztiák, ahogy mondjuk vannak ügyvéd vagy orvosdinasztiák? Tanárok gyereke a legritkább esetben lesz maga is tanár.
2013. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez érdekes....ofőm édesapja és az ő édesapja is tanár. :)
2013. máj. 13. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:

mondjuk a kérdésed javítva is érthetetlen..


de ha késztetést érzel, hogy tanár légy, akkor ott a helyed.


mert az az igazi, ha szívből jön, és nem is biztos, hogy megtudod magyarázni... elég a csak...


a bölcsészek jó része pályaelhegyó, nem érdekli, csak a valamilyen diploma..aztán lesz valahogy.. te kincset érsz..

2013. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A "te kincset érsz..." irónia volt? A kérdésem lényege az volt hogy azért akar valaki tanár lenni mert erre vágyik vagy pedig azért mert nincs jobb ötlete viszont akar valamit kezdeni magával?
2013. máj. 14. 09:10
 9/10 Betty-Detty válasza:
Én is tanárnő szeretnék lenni,leginkább azért,mert szeretek gyerekekkel foglalkozni,magyarázni nekik dolgokat,na meg nagyon szeretem a magyar irodalmat, nyelvtant,de főleg a helyesírást :).Én ezek miatt döntöttem eme állás mellett,mondjuk még van jó pár évem,de én eldöntöttem,hogy így lesz,és akkor így lesz! :D
2013. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na ez tök jó! :) Általánosban szeretnél tanítani? Én inkább középben :33
2013. máj. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!