Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémikusok! Hogy menjek át...

Kémikusok! Hogy menjek át kémia érettségin?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz az írásbeli, úgy éreztem eddig, hogy valamit tudok, de így az érettségiket nézegetve rájöttem, hogy nem igazán. Kevés óraszámban tanultuk a kémiát, de muszáj volt egy reáltárgyat még választanom pluszban..tudnátok tippeket adni, hogy mit nézzek át jobban és esetleg ilyen általános dolgokat, hogy pl. egy ismeretlen anyag, vegyület rácstípusát hogy tudom megállapítani? Lehetetlen mindent bemagolni, ilyen logikai dolgokat szeretnék megtudni, amit lehet több helyzetben alkalmazni, mi reagál mivel mikor...amiket vettünk, azokat tudom, de szinte benne sincs az érettségiben olyan, amit lexikálisan tudok.
2013. máj. 13. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A könyvekből tanult szinte mindenki. Én ajánlom. Abból, hogy elmondanám, hogy a kősó ionrácsos, mert a rácspontokon kationok és anionok felváltva helyezkednek el, lehet nem értenéd meg. Emelt vagy közép?
2013. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közép. Néztem én a könyveket, de hogy magoljak be mindent :/.
2013. máj. 13. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!