Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tanulási módszerek...

Milyen tanulási módszerek vannak arra, ha valaki piszkosul nem képes odafigyelni az adott anyagra mert száraz és nem érdekli? (de ugye kötelező megtanulni sajnos)

Figyelt kérdés

most is ülök a könyv fölött beállítottam a telót, hogy 15 perc múlva csörögjön, és úgy akartam hogy annyi ideig folyamatosan olvasom. De 10 perc után azon kaptam magam hogy nekiálltam teát csinálni :D

mi a fenét lehetne csinálni? 300 oldalas könyvnek 20. oldaláig jutottam még :D

Ha valami érdeke van, akkor az le tud kötni, de bizonyos esetekben egyszerűen egy pillanat alatt elkalandozok és így nem lehet normálisan haladni

tippek???


2013. máj. 13. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyanez... sajnos erőt kell venni magadon, és azért is megtanulni, leülsz és fel nem állsz addig míg nem tudod az anyagot. beosztod az időd h pl napi 50 oldalt megtanulsz, felkelsz reggel, és tanulod míg nem tudod. beiktatsz kis szüneteket, óránként mondjuk 10 perc...és közbe arra gondolsz hha nem tanulod meg az anyagot, a vizsgán megbuksz, és nem viszed semmire. Nekem ez beválik :) és egyébként elkezdeni nehéz a tanulást, legalábbis nekem úgy van h az első 5 tételen nehéz átvágódnom, utána már megy minden rutinszerűen. Hajrá :D
2013. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja, amúgy én tanulás helyett takarítani szoktam néha :D:D
2013. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!