Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tud alkalmazni egy...

Hogy tud alkalmazni egy országos szinten top100-ban lévő középiskola egy olyan tanárt, aki le se adja az anyagot és nem is érdeke, hogy mi azt megtanuljuk?

Figyelt kérdés

A dogát megíratja, csak a baj az, hogy az anyagot meg sem lehet érteni, mert valójában le se adja. Nekem könyvből egyébként sem ment sose a tanulás, egyszerűen tiszta homály nekem az egész, tudok dolgokat, de semmire nem megyek velük.

Vannak 5-ös tanulók és én sem állok nagyon rosszul, de elegem van ebből a tanárból, mert olyanok a jegyek, mint egy nagyobb tippmix (1-től 5-ig minden van de én sem értem hogy miért annyi amennyi). Szívem szerint kirúgatnám, mert nem való tanítani. És ebben egyetért velem az osztályból bárki.

Lehet vmit csinálni? Vagy legalább azt elérni, hogy rendesen leadja az anyagot.



2013. máj. 13. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor én is megkérdezném, hogy vehetnek fel egy olyan diákot a top 100 középiskola egyikébe, aki nem tud olvasás útján tanulni.
2013. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Top 100 középiskola" - ez valami elit lista? Azért kérdezem, mert amúgy az én volt gimim is anno fennhangon hirdette, hogy a megye legjobb intézménye meg gondolom ők is rajta lehetnek ezen a listán, mégis közismerten ramaty intézmény. Szóval nem akarlak elkeseríteni, de ha szerinted ez a "top100" jelző valami minőségre adna garanciát, bebuktad.

Ugyanakkor, hogy egy kicsit a téma felé kanyarodjunk: a tanárral lehet kommunikálni, kinyitod a szádat és megkérdezed: miért? hogyan? ez most így? vagy így? A kérdezés persze nem panaszkodásból és követelőzésből, hanem a tárgyhoz és anyaghoz tartozó kérdésekből kell, hogy áljon. Ha ez nem megy, akkor nem a tanárral van a baj. Az igornál amúgy lehet szintén jelezni, ha valami gebasz van.

2013. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit tanít?
2013. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasonló kémia tanárunk
2013. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!