Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Országos szinten kb. az első...

Országos szinten kb. az első 100 középiskola számít jónak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyatkozz a listákra. Ahova én jártam az a top 3-ban benne volt, és amikor odamentem, akkor kiderült, hogy még iskolának sem lehet nevezni, hanem a tanárok öncélú magamutogatása oktatás nélkül. Azt nyomatták, hogy ők egy művész-zseni intellektuális szellemi elit, és a dilettáns művészetüket erőltettek rá a diákokra oktatás helyett. Felolvasták a hülye verseiket meg a hülye alkotásaikat mutogatták, meg erőltetett elvi magyarázatokat nyomattak a művészet észleléséről. Pedig nem művészeti iskola volt, hanem általános szakok nélküli gimnázium. Olyan szinten elrontották az esélyeimet a továbbtanulással kapcsolatban, hogy gyakorlatilag alig volt választásom a továbbtanulással kapcsolatban. Például nem lehetett angolt tanulni, mert latint kellett, illetve nekem németet (egyikből sem készítettek fel nyelvvizsgára), illetve építésznek akartam volna menni, de esélytelen volt, hogy matekból vagy fizikából emeltre menjek, és a nyelvvizsgámat is gimi után kellett megcsinálnom. Egyetlen dologgal foglalkoztak, hogy mindenkivel éreztessék, hogy mennyire alsóbbrendű a géniuszukhoz képest, vagyis a diákokat gyakorlatilag riválisnak meg versenytársnak használták.
2013. febr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dubi ***** válasza:
Inkább az első 30-40. Amilyen sok az idióta mostanában, a többi középiskola inkább a rossz felé hajlik. Így is vannak kivételek, lásd előttem szóló.
2013. febr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ráadásul még egy olyan szempont is van, hogy nem minden iskola kompatibilis minden továbbtanulási lehetőséghez, viszont hogy ha meg nem szakosodsz semmire, akkor meg attól kerülhetsz hátrányba. Szerintem olyanba menjél, ahol van nulladik évfolyam, nyelvtanulásra a továbbiakban meg két tannyelvű és jó reál tárgyakból
2013. febr. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!