Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem!...

Segítségre lenne szükségem! Kérvényt kell írnom! Ti hogyan fogalmaznátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
évismétlési kérelem, anyukám már írt, de az igazgató azt mondta, hogy én is írjak, hogy miért akarok évet ismételni. az indokaim: félévkor váltottam sulit, és ahonnan jöttem eléggé levoltunk maradva, akkor fejeztük be a 9.-es tankönyveket egy csomó tantárgyból, és itt már jóval előrébb voltak. emellett rengeteget hiányoztam műtét miatt, sokat voltam beteg is, nem tudnám bepótolni a vizsgáig, és ha kettessel-hármassal áttudnék menni 11-be, azt se szeretném, mert szeretnék biztos alapokat a tovább tanuláshoz. ezeket az indokokat kéne valahogy megfogalmazni kérvény szerűen... ti hogy csinálnátok?
2013. máj. 15. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!