Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológus képzés az ELTE-n....

Pszichológus képzés az ELTE-n. Mik a felvételi követelmények?

Figyelt kérdés

Hallottam, olvastam olyasmit hogy magyar, töri, matek, biosz, ieen nyelv ezek közül kell kettőt választani éretségi tárgyul és egyet emelt szinten kell teljesíteni. Ebből melyik kettő a nagyon ajánlott, illetve ez még mindig érvényben van? Van esélyem úgy, hogy nem épp a legközvetlenebb és beszédesebb ember vagyok? Persze tudok rajta változtatni, fejleszteni, ha kell tudok beszélni...

Előre is köszönöm a segítséget.



2013. máj. 15. 16:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy nem vagyok jó angolból..az én szintement elvagyok többé kevésbé ötösökkel de távol állok egy középfokú nyelvvizsgáól is azt hiszem. Kb 6 csoport van angolból az évflyamon szintek szerint besorolva én edig az utolsóban voltam, most kivételeztek velem tanárok és nyáorn nagyon soka kell tanulnom de felkerültem az ötödikbe, de azért még ez is elég távol van a nyelvvizsgától...önerőből legalábbis....nyári vagy suliközbeni nyelvtanárra meg nincs pénzünk...hetente egy alkalommal járok, nyáron többet fogok de..nem tudom...mindenesetre megpróbálok egy középfokúval bejutni:)
2013. máj. 24. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!