Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőséged külföldön...

Ha lenne lehetőséged külföldön tanulni, megragadnád vagy maradnál itthon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 16:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Orvos a szóban forgó hivatás,egyébként.
2013. máj. 19. 16:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szerintem élnék a lehetőséggel, mert külföldön jobban meg lehet élni. Meg persze engem kicsit vonz az idegen is, az hogy más kultúrákat megismerhessek, világot láthassak stb.

Mondjuk nekem van elég komoly nyelvtudásom is(nemcsak papíron). De ha esetleg nem lenne, akkor már nem olyan biztos, hogy bele mernék vágni csak úgy.

2013. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy az orvosi képzés itt Magyarországon nagyon színvonalas, úgyhogy valószínűleg az egyetemet kijárnám itt, és utána mennék ki inkább dolgozni majd.
2013. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. De egy orvosképzés esetén nem biztos. Ha külföldön vagy, ki kell fizetni a tandíj mellett a szállást es a kaját is, míg itthon a szüleiddel lakhatsz. Ha a szülők tudnak támogatni, akkor semmi gond, de ha suli mellett neked kell előteremteni a pénzt is, akkor az húzós lesz, nem tudom, az orvosi mellett mennyi időd lenne dolgozni.
2013. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze, kimennék Cambridge-be, nem is kérdés.
2014. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!