Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimisek, diákok! Ti hogyan...

Gimisek, diákok! Ti hogyan "vészelitek még át" a maradék 3-4 hetet a suliból?

Figyelt kérdés

Csak érdekel.Mi pár dogát biztos fogunk még írni.De igyekszek valahogy már túlélni. :D

Ti mire gondoltok mostanság?



2013. máj. 19. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk érettségi van. hidd el, szarabb :D vigasztaljon ez.
2013. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem még megvan a 3 szülő által igazolható napom, azzal simán kihúzom azokat dogákat, amik komolyabb tanulás nélkül veszélyt jelentenének az év végi jegyemre :)
2013. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én még csak 10-dikes vagyok, szóval még nem számítanak az évégi jegyeim, úgyhogy nem aggódom nagyon ez miatt a pár hét miatt, ami még hátravan. :) nem fogok görcsölni egy ötösért, amiből meg rosszabbul álltam azt második félévben már sikerül kijavítanom úgy, hogyha becsusszanna egy rosszabb jegy akkor sem változtatna túl sokat a végeredményen. :)
2013. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra, hogy a biológia szóbeli emeltemen legyen meg 50/45 pont és szevasz öcsém.
2013. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehezen, még javában tart az érettségi, jelenleg két érettségi közt vagyok, az íróasztalom tele van tételekkel szépen elrendezve, a laptopomon is külön helyen vannak a tételeim, plusz a telefonom is azokkal van tele hogy ha úton vagyok akkor áttudjak nézni legalább 1 tételt. Akkor a füzetembe szintén fél kész tételek vannak amiket suliban csinálunk heti 3 órában mert még van néhány tétel ami nincs kész vagy fél kész és nem árt átvenni közösen a tanárral mert teljesen értelmezhetetlen ez számunkra sajnos.

Június közepén lesz a szóbeli angolból még semmit nem tudok szinte, abból 5 ös a cél és jelenleg csak a 4 esnél tartok.

A történelem 80% ban már megy, de van még pár tétel amit mindenképp meg akarok beszélni a tanárral, mert azokon az órákon amikor azokat beszélték meg nem voltam ott.

Szóval nekem ezt kell túl élnem, utána meg buli ezerrel majd lazítás a nyáron aztán megyek OKJ-ra

2013. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerdán lesz francia érettségim, szóval megy a franciázás ezerrel. Aztán jöhet az emelt töri és egyéb finomságok, remekül érzem magam, mondhatom.

Arra gondolok, hogy utána végre elmehetünk nyaralni párommal, aztán meg pihenni fogok. Ha nem vesznek fel, akkor meg kétségbeesek. :D

De olyan jó lenne panaszkodni egy év múlva az egyetemi vizsgáim miatt. :)

2013. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt is érettségi... magyarra kell tanulnom, mert abból emelt szóbelim lesz és muszáj lenne egy max pontos teljesítményt nyújtanom. Még szerdán nekem is a francia, meg hát utána júniusban a többi. Ja meg reménykedem a héten, hogy továbbjutottam a felvételin. Ha ezek lementek, akkor egy hónapig megnyugszom, aztán megint jöhet a para, hogy felvettek e vagy sem :D
2013. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!