Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha vadászpilóta szeretnék...

Smile44 kérdése:

Ha vadászpilóta szeretnék lenni, gimi után hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Első körben diplomát kell szerezz. Én érdeklődtem a légierőnél telefonon, hogy hogy megy ez a dolog. Azt mondták, hogy egy egyetemi/főiskolai diplomádnak lennie kell. Kérdeztem, hogy bármilyen jó-e, az ember azt válaszolta, hogy igen. Ja és tanulj nagyon sokat, éljél nagyon egészségesen. Ha reál tárgyakból nem vagy jó, az eleve esélytelen. Ma Magyarországon arra a 14 darab Gripenre évente 20-25 000 fő jelentkezik. Közülük általában 4-6-ot engednek tovább, aztán két év Kanadai kiképzés abban a NATO-s központban. De elég kemény és rögös út ma Magyarországon vadászpilótának lenni. Ha sokkal több gépünk lenne ( és remélem, hogy egyszer így lesz) akkor sem hiszem, hogy könnyebb lenne.
2013. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !!! :)))))
2013. nov. 1. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!