Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogász diploma, mint második...

Jogász diploma, mint második diploma?

Figyelt kérdés
Van köztetek, aki második diplomaként szerezte/ fogja megszerezni ezt a diplomát? Miért vágtatok bele? Milyen munkarendben (nappali, levelező)?

2013. máj. 22. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm. Ő nemzetközi gazdálkodást végzett egy főiskolán. Gondolom azért vágott bele, mert egy gazdasági-jogi diploma nem rossz, meg talán a nemzetközi gazdálkodással el sem tudott helyezkedni.
2013. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly turisztikai helyen dolgoztam, akkor találkoztam egy párral, akik orvosit végeztek s most mindketten jogot tanulnak szimpla passzióból. Azt hiszem levelezősök, mivel egyébként dolgoznak.
2013. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek. További válaszokat is szívesen veszek:)
2013. máj. 22. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most fogom elkezdeni nappalin, amúgy addigra harmadéves leszek egy másik szakon. Nappalin fogok kezdeni.
2013. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is minél hamarabb el szeretném kezdeni. Sajnos nem jelentkeztem februárban. Ha lehet jelentkezni pótfelvételi keretében, akkor megteszem (ha levelező, az is megteszi), de jövő februárban mindenképp jelentkezem államilag támogatottra és nappalira, mert az lenne azért a legjobb. :)

most végzek az első évvel a másik szakomon.

2013. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!