Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyíregyházán van élet?

Nyíregyházán van élet?

Figyelt kérdés
Ugyanis úgy néz ki hogy oda fognak felvenni főiskolára, vagyis hát a DE-Ek-ra , mert ugye az ott van? Van ott lehetőség szórakozni, ismerkedni?
2013. máj. 22. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 5 évig Nyíregyen "laktam" középsuliban kolisként, de mivel 1)nemtom milyen szórakozóhelyeket kedvelsz, 2)én csak 1-2 törzshelyre jártam, 3)most nem Nyíregyen tanulok, így nemtok igazán tippeket adni, de úgy hallottam,h fősulis bulikból elég sok van ahol ugye van jópár ember szal valszeg lehet ismerkedni. Vannak karaokés discok is, kocsmák ahol rendszeresen vannak koncertek kisebb helyi/környéki bandákkal, de ismertebbek is szoktak lenni, ősszel a Vidor fesztivál stb.
2013. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infót :)
2013. máj. 23. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!