Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2010 Szeptember 8-án láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2010 Szeptember 8-án láttam egy lányt Nyíregyházán sz állomástól nem messze lévő Alfinál. Tekintetünk találkozott. Kérlek jelentkezz mert az élet túlrövid. Szerintem mi egymásnak lettünk teremtve. Szerinted?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 13:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
De az még jobb ha ír neked egy emailt , mert ha a gép elött jelentkezik azt úgy se látod :P
2010. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kicsit többet kéne leírnod, pl milyen időpontban, mert szeptember 8 az elég tág:)

Én drukkolok,h megtaláld:)))))))))

2010. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
miért nem szólítottad le? szerintem állj meg nyíregyházán az állomáson cövekelj le, vagy fordulj a médiához. érthetetlen hogy miért nem szólítottad le!
2010. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ez olyan aranyos és romatikus!:-)De szerintem mondd be rádióba is,merg adj fel hírdetést ha nagyon tutira akrsz menni!De jó nagybetűkkel!
2010. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Kiplakátoltattad már ezt az Alfinál is??
2010. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
háát ezzel nem fogsz sokra menni nem adtál meg a csajnak elég infót:P mert azt hiszed csak te néztél a szemébe?:S
2010. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hogy nézett ki meg hány éves volt kb? Mert én ismerek egy csajt aki arrafelé lakik tom nem sok esély van rá h pont ő de hátha :P
2010. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
keresgélj az iwiwen hosszadalmas lesz ugyan, de lehet megéri még azt is megtudhatod van e barátja, meg többet is. lődd be az életkorát és szűkítsd le. lehet hetekig tart, de tuti megtalálod
2010. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
kb 174 cm magas volt és barna hajú ha jól emlékszem és vékony.Nagyon szép arca van!!!!!!
2010. szept. 16. 15:39
 10/23 anonim ***** válasza:
tudom hogy ez neked nagyon fontos de akaratlanul is sok itt az idióta és végül is ez az oldal csak arra jó hogy beszóljunk ha olyan kérdést látunk amivel nem lehet mit kezdeni,ettől még nem kell bejelentened azt a pasit akkor sem ha elég ízetlen volt a tréfája.plusz ez sok lányra ráillik, ha írnál magadról is hátha a lány itt van a honlapon.
2010. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!