Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A BGF gazdálkodás és menedzsme...

A BGF gazdálkodás és menedzsment NAPPALI szakára jelentkeztem, de meggondoltam magam. A képzést szeretném inkább távoktatással elkezdeni. Úgy hallottam, hogy ezt nem lehet hagyományosan módosítani, mint a sorrendet. Ki tud erről valamit?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,h nem lehet módosítani, mint a sorrendet. Szal sztem max annyit tudsz,h ha felvesznek, akkor majd kérvényezed ,h távos legyél. De úgy hallottam (én is BGF-es vagyok),h azt csak az 1. félév után tudod megtenni. Szóval vagy ez vagy ha felvesznek, akkor nem mész el beiratkozni és majd jelentkezel év vége körül keresztféléves képzésre, ami februárban indul, de az a BGF-en nincs szal másik helyre.

De inkább keress telefonszámot a felvi.hu-n ahol lehet érdeklődni a nappali-táv változtatásról és ők tudnak biztosat mondnai.

2013. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előttem szóló helyesen mondta, sajnos csak a finanszírozási formán lehet változtatni(tagozatot nem!!), azaz ha csak az állami helyet jelölted meg az adott szakon akkor most még bejelölheted ugyanazon szak költségtérítéses formáját is. (ez is újdonság, ettől az évtől van erre lehetőség)

Távoktatásos képzés..nos nem tudom elképzelni. Ha komolyan kérik vissza az anyagot akkor szerintem több időbe tellik megtanulni mint egy sima levelezőn tanulnál. Én próbáltam az ilyen képzési formát, de otthagytam, inkább levelezőre jelentkeztem. Szóval ha teheted kezd el nappalin a tanulást..az a legtutibb. Munka mellett tanulni nehéz, alkalmazkodni kell a munkahelyhez elsősorban. Nekik meg nem a te sulid a fontos, hanem hogy a munka el legyen végezve.Tiszta idegbaj az a része hogy tudod összeegyeztetni a kettőt.

2013. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit tennék hozzá,h a BGF-es tanárok nem szeretik túlságosan a távosokat.
2013. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pedig szerintem a távosoknak azért könnyebb dolguk van :D

legalábbis ami a vizsgát illeti, jó talán a matekban nem, de a számvitelben igen

2013. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gólyatáborba elmegyek helyetted szíves-örömest.
2014. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!