Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg 120 tételt?

Hogyan tanuljak meg 120 tételt?

Figyelt kérdés
Múlthéten tanultam kettőt, de ma már nem tudom. Magolós vagyok, és lehet, hogy ez az oka. Hogy csináljam? 120 tétel van. Rosszul sikerültek az írásbelik, ezért fontos lenne, hogy a szóbeli jól sikerüljön. Hogy csináljam?
2013. máj. 23. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

először minden tételből a legfontosabbakat tanuld meg, és ha marad időd, akkor a többit is

mindig emeld ki a lényeget

állítólag ha citromsárga vagy zöld szövegkiemelőt használsz, jobban megmarad

2013. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Egyszerre tanulj meg vagy tizet-

Különben nem fogsz haladni

2013. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Közben nézegessed a tankönyvet is

(meg a jegyzeteid)-

2013. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én napi tizet tanulok, hogy a 100-al végezzek is időben, ne utolsó napokra maradjon még x darab, így marad majd időm ismételni is. Óránként tartok 10 perc szünetet, viszont tegnap kezdtem el az intenzív tételtanulást. Napi 4-6 órát foglalkozok vele. Olvasd őket el többször, próbáld visszamondani, vagy készíts belőle vázlatot, hogy mi amradt meg a fejedben.
2013. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
írj vázlatot minden tételhez és azt tanuld meg
2013. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!