Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van, hogy felvegy...

Mennyi esély van, hogy felvegyenek a SZTE TTIK valamelyik kolijába Pest mellől?

Figyelt kérdés

Szociális pontjaim nem igazán lesznek, a távolság miatt már van esély, hogy felvegyenek?

Sajnos nem vagyunk olyan jó helyzetben, hogy az albérletet megengedhessük.


2013. máj. 24. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

SZTE-TTIK-s vagyok.

A károlyi mihály kolit jelöld be. Oda mindenkit felvesznek. Jó, persze sok rosszat hallani, hogy ott egyfolytába buliznak, nem lehet tanulni stb. Mégis, én egy nehéz szakon vagyok és tudok tanulni. Csak tudni kell nemet mondani. Meg van tanulószoba is, ott mindig síri csönd van.

2013. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Megkérdezhetem amúgy, hogy melyik szakon vagy? :)

2013. máj. 24. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Proginfó
2013. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem :)

Én biomérnöknek készülök.

Az egészben a legjobban a kolitól félek :)

2013. máj. 24. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig talán az a legjobb móka:DDD

A lényeg, hogy sose felejtsd el, hogy miért mentél egyetemre. Egy bulit se helyezz sose a tanulás elé és nem lesz probléma.

2013. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eygetértek az elsővel, legjobb esély a Károlyiban van. Amúgy nem "TTIK koli", a legtöbbhöz hasonlóan "karközi kollégium". :)
2013. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!