Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tűzoltók! Mennyire van esély...

Tűzoltók! Mennyire van esély bekerülni a tűzoltósághoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kihalásos rendszer van így nincs sok szabad hely de úgy hallottam, hogy Pesten hiány van a tűzoltókból és oda egyszerűbb bekerülni. Igaz ez?

2013. febr. 7. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ha nehéz, akkor meg se próbálod? Tessék jelentkezni és bizakodni :)
2013. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek, megpróbálom mindenképp. Igazából az érdekelne, hogy mennyire van túl jelentkezés stb?! Fizikailag nem érzem magam esélytelennek csak sok olyat hallottam hogy azon múlik, hogy ki kinek az ismerőse/barátja...
2013. febr. 7. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy nehéz lenne bejutni meg hogy oda ismeretség kell. Tűzoltóból nincs sok amúgy se. Sok helyre még 50km-ről is járnak be dolgozni tűzoltók.
2013. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez tapasztalat? Szóval te is tűzoltó vagy? Amúgy köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 10. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!