Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit fog idén...

Szerintetek mennyit fog idén csökkenni a ponthatár állatorvosin?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sztem 3-4 pontot.
2013. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az idei jelentkezők számából kiindulva és a kémia emelt szintű érettségi kötelezővé tétele miatt legalább 10 pontot, de szerintem a 15 pont sem kizárt. Tavaly legalább 435 pontnak kellett volna lennie a ponthatárnak (mert az emelt érettségire 10 ponttal többet adtak) erre 429 volt, olyan, mintha csökkent volna 6 ponttal a ponthatár, ami annak tudható le, hogy kevesebben jelentkeztek, illetve a biosz érettségi elvileg nehéz volt. Idén 85-tel jelentkeztek kevesebben TAVALYHOZ képest és a kémia is nehéz volt szerintem, úgyhogy biztosan sokat csökken a ponthatár.
2013. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nekem várhatóan 405 körül lesz. Van még esélyem?
2013. máj. 25. 22:02
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom..Bízzunk benne.Tényleg, ha tavaly a nehéz biosz miatt annyit csökkent..azt olvastam, hogy idén is nehéz volt a biosz másoknak..és most a kémia is, ráadásul emelt..Hátha sikerül, nagyon drukkolok neked! Meg magamnak is!!:-)))
2013. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nekem a biosz viszonylag jól sikerült, de a kémiám az katasztrófa, örülök ha max. szóbelivel elérem az 50%-ot...

Te mire számítasz?:)

2013. máj. 25. 22:24
 6/21 anonim ***** válasza:
A biosz úgy néz ki, hogy nekem is jól sikerült, a megoldókulcs alapján 83 pontot számoltam össze (remélem kevesebb nem lesz) a kémia sajnos úgy számoltam, hogy legrosszabb esetben 54 pont lesz, jobb esetben 63, nem tudom..remélem meglesz a 60 pont..szóbelivel együtt úgy 70% lenne, de én duplázok:-((
2013. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok, akkor te biztosan bent vagy:D Én nem tudom felfogni, hogy hogy lehet mindkettőből ilyen jó eredményt elérni...
2013. máj. 25. 22:39
 8/21 anonim ***** válasza:

Jaj nehogy azt hidd..én már elkönyveltem, hogy újraírom a kémiát az ősszel..:-(


hát én nem tagozatos gimiben tanultam sajnos, feladtam a többi tárgyat és csak erre a kettőre készültem. Kémiából 80%-ra számítottam az írásbelin. Ahhoz képest nagyon rossz lett:-((


Csak az állatorvosit jelölted be? Mert ÁOK-n szerintem simán bent vagy!

2013. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Elsőnek jelöltem az állatorvosit, másodiknak elte bioszt harmadiknak pedig se-gyógytornászit, de nem akarok az állatorvosin kívül másra menni... Hányingerem van ha arra gondolok, hogy eltén újra kellene tanulnom külön matekot, fizikát, infót, földrajzot, a gyógytornászi meg felejtős, mert nincs állás... Szóval ha idén nem vesznek föl (márpedig igen nagy erre az esély) akkor jövőre újraírom a kémiát és ha akkor se vesznek fel elmegyek biosz-kémia tanárnak..
2013. máj. 26. 23:01
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, mondjuk én nem jelöltem be másikat (nem azért mert biztos voltam benne, hogy felvesznek, hanem azért, mert nem akarok mást tanulni) Ne könyveld el, hogy nem vesznek föl idén, mert egyáltalán nem biztos, ha meg most nem sikerül jövőre egészen biztos, hogy sikerülni fog.
2013. máj. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!