Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így elfogadhatják Nekem az...

Így elfogadhatják Nekem az eredményeket emelt kémia írásbeli érettségin, vagy nem?

Figyelt kérdés

Ahogy megnéztem a megoldókulcsot, számításnál helyes eredmények jöttek ki, viszont nem tudom, hogy elfogadják-e, úgy, ahogy leírtam:

Csak egy példán keresztül: Rájöttem, hogy:

4 dm3 oldat------>2 mol o.a.

6 dm3 oldat------>x mol o.a.

Ezt leírtam, DE nem írtam le a konkrét számítás menetét, hogy akkor x=6*2/4=3 mol o.a., hanem csak x=3 mol o.a.,

(mivel azt számológéppel számoltam ki, és nem írtam a papírra). Akkor most vegyem úgy, hogy az a pont odavan, hiába jött ki jó végeredmény? Így nem fogadják el? Tiszta ideg vagyok.:(


2013. máj. 25. 15:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Merthogy többször is eképpen jártam el, és nagyon ideges vagyok ha semmit sem ér.:(
2013. máj. 25. 15:56
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem max részpontokat vonnak le érte, de lehet hogy azt sem
2013. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A számítás menetét is le kell írni, mert honnan tudja így a tanár hogy tényleg tudod vagy betippelted?

Ha vonnak le pontot akkor másoltasd le, vidd be a kémiatanárodnak és beszéljétek meg hogy érdemes-e fellebbezni.

2013. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!